دیجیتال ساینیج چیست؟

دیجیتال ساینیج چیست؟

اگر بخواهیم ساده در مورد این فناوری صحبت کنیم، وقتی که می خواهیم از نمایشگرهامون برای اطلاع رسانی و تبلیغات استفاده کنیم شاید بهترین گزینه این فناوری باشه. در استفاده از این فناوری از نظر مکانی محدودیتی نیست میشه در فضای باز و در فضاهای مسقف از اون استفاده کرد؛ رستوران، فرودگاه، اتوبوس، بیمارستان، همه و همه می تونن از اون برای خدمات اطلاع رسانی هاشون استفاده کنند.

وقتی می­شود از یک نمایشگر و فلش مموری برای تبلیغات و اطلاعات استفاده کرد چه نیازی به ساینیج هست؟

دیجیتال ساینیج امکان تعامل با دستگاه را برای کاربر ایجاد می­کنه!

منظور از تعامل چیه؟ بگذارید ساده تر توضیح بدم، شما یک نمایشگر دارید که قبلا یک تصویر تمام صفحه از یک محصول رو نمایش می داد یا به ترتیب هرچه روی فلش مموری ذخیره شده بود پخش می کرد. اگر کسی فلش را در می آورد چی می­شد؟

این فناوری نیازی به هیچ سخت افزاری نداره، شما هر جا باشید می تونید برنامه مورد نظرتون را روی نمایشگر پخش کنید. اون هم بسیار راحت. وارد یک نشانی اینترنتی میشوید. با شماره موبایلتون وارد فضای ساینیج میشوید که این کار از روی یک کامپیوتر براحتی قابل انجامه. یک مزیت دیگه! شما می­تونین صفحه نمایشگرتون رو تقیسم کنید این تقسیم بندی کاملا بسته به سلیقه شما و بسته به اولیتهاتون هست. بعد از تقسیم بندی میشه از هر قسمت یک استفاده متمایز برد. مثلا در نصفه بالایی ویدیو پخش کرد و در نیمه پایینی تصاویرمتنوع به صورت اسلاید شو نمایش داد.

فقط همین؟ واقعا میشه روی ساینیج بیش از این حساب کرد؟

قطعا بله. دیجیتال ساینیج میتونه بستر پرداختهای الکترونیک، سفارش غذا، خرید بلیت و مواردی مثل این بشه. یعنی شما یک نمایشگر دارید که روی اون میتونید در یک زمان تبلیغات داشته باشید، خرید کنید، ثبت سفارش کنید و…

نکته جالب دیگه: استفاده از اپلیکیشنها و ویجتهای مختلف در سامانه. پس سامانه غیر از امور بالا می تونه بستر مناسبی برای استفاده از اپلیکیشنهای مختلف مثل رزرو تاکسی، مسیریابی باشه نرخ ارز روی میشه در لحظه روی اون چک کرد یا….

این فناوری به شما یک سامانه یکپارچه برای نمایش محتوای مناسب میده که علاوه بر همه محاسنی که ذکر کردیم امکان تعریف تقسیم بندی یا چیدمانهای مختلف رو هم داره. بسته به موقعیت، نوع مخاطب و زمان، می شود از چیدمانهای مختلف با مدلهای محتوایی متعدد استفاده کرد که این هم در سامانه و از راه دور قابل انجامه. یعنی پخش محتوای متفاوت با زمانبندی از قبل تعیین شده.

فناوری دیجیتال ساینیج روی چه دستگاههایی قابل اجراست؟

فناوری دیجیتال ساینیج روی هر گونه نمایشگر، LED یا حتی کیوسک قابل اجراست.

نیازمندیهای فناوری دیجیتال ساینیج شامل چه مواردی است؟

سخت افزار: نمایشگر، پرینتر، دوربین و موارد مشابه

نرم افزار: سامانه دیجیتال ساینیج برای ایجاد و مدیریت محتوا

خدمات شاخص ساینیج

نمایش اخبار آب و هوایی، ترافیک

جستجوی مسیر

به اشتراک گذاشتن اطلاعات

ارائه اطلاعات شهری

سفارش غذا

بازی سازی

تور دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال

استفاده از سامانه دیجیتال ساینیج چه تأثیری روی کسب و کارها دارد؟

تغییر رفتار خرید مشتری بخاطر مشاهده تصاویر پویا و تعاملی

افزایش درآمد به دنبال افزایش بازدید از تبلیغات

کاهش هزینه بخاطر حذف تبلیغات بیلبوردی

ایجاد حس خاص و به روز بودن در مخاطب

استفاده از یک دستگاه و دریافت چندین خدمت

آیا فناوری دیجیتال ساینیج جایی برای پیشرفت بیشتر دارد؟

قطعا، وقتی بتوانیم این سامانه را روی سیستم عاملهای مختلف اجرا کنیم نرم افزار مشاغل خیلی راحت به این سامانه متصل می شوند و این یعنی داشتن یک بستر یکپارچه برای مدیریت کل سیستمهای هر مجموعه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *