راهکار ما در باشگاه ورزشی و استخر

این روزها فناوری‌های هوشمند به یکی از جنبه‌های حیاتی از امکانات مدرن در باشگاه‌های ورزشی یا استخرها تبدیل شده‌اند.  در واقع، در سایر کشورها امکان ندارد که وارد یک باشگاه ورزشی، استخر یا سالن بدن‌سازی بشوید اما چشمتان به یک کیوسک خودسرویس یا نمایشگر تجاری هوشمند نخورد. اگر شما هم به عنوان یک مدیر خوش‌فکر و آینده‌نگر می‌خواهید باشگاه ورزشی یا استخر تحت مدیریت خود را هوشمندسازی کنید، تا پایان این مطلب با دیجی سان همراه شوید. در ادامه، راهکارهای ما برای اداره باشگاه ورزشی، استخر و سالن بدن‌سازی به روشی هوشمندانه را می‌خوانید.

چرا باید از راهکارهای هوشمند در باشگاه ورزشی یا استخر استفاده کرد؟

در دنیای دیجیتالی امروزی، مردم به داشتن گزینه‌های خودسرویس و تعاملی برای ارتباط با کسب‌وکارهای مختلف عادت کرده‌اند. این روند با ورود نسل جدید که با ابزارهای هوشمند بزرگ شده، سرعت بیشتری یافته است. در حقیقت، نسل زد ترجیح می‌دهد تا به جای ایستادن در صف‌های طولانی انتظار یا سفارش‌دهی به روش سنتی از راهکارهای هوشمند کمک بگیرد. کمتر جوان یا نوجوانی را می‌بینید که موقع ورود به یک مکان تفریحی یا ورزشی به دنبال کیوسک تعاملی یا نمایشگر هوشمند در گوشه و کنار مکان مورد نظر نباشد. البته، این نسل برای استفاده از کیوسک‌های تعاملی دلایل خوبی دارند. مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود مشتریان نسل جدید که تعدادشان هم کم نیست، از راهکارهای تعاملی و هوشمند استفاده کنند، عبارت‌اند از:

  • انتظار کوتاه‌تر: وقت طلاست و این نکته را هیچ‌کس به اندازه ورزشکاران درک نمی‌کند. کسانی که به باشگاه ورزشی، سالن بدن‌سازی یا استخر می‌روند، می‌خواهند از وقت باارزش خود برای تقویت قوای جسمانی و تمرینات ورزشی بیشتر بهره ببرند. قطعا هیچ ورزشکاری چه از نسل گذشته و چه متولد نسل جدید، دوست ندارد که ساعت‌ها برای صدور بلیطت یا پرداخت هزینه خدمات مورد نظر خود منتظر بماند.
  • خدمات شبانه‌روزی: با کمک یک کیوسک خود سرویس می‌توانید برای اعضای باشگاه ورزشی یا مشتریان استخر خود حساب‌های کاربری بسازید. در این صورت، مشتریان می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز که بخواهند تنها با لمس یک دکمه روی کیوسک هزینه خدمات مورد نظر خود را پرداخت کنند. در نتیجه، نیازی به حضور کارکنان پذیرش ندارید و می‌توانید باشگاه، سالن بدن‌سازی یا استخر خود را در هر زمان که بخواهید باز نگه دارید.
  • دریافت خدمات به صورت خود سرویس: با کمک کیوسک‌های هوشمند، نیازی نیست که اعضای باشگاه یا مشتریان استخر برای ورود از کارکنان پذیرش کمک بخواهند. این افراد می‌توانند با کمک کیوسک‌های تعاملی خدمات مورد نظر خود را به صورت خود سرویس درخواست دهند. شما هم می‌توانید نیروی انسانی را در بخش‌های مهم‌تری از باشگاه یا استخر مشغول به کار کنید.
  • مدیریت هوشمند: کیوسک‌های تعاملی و نمایشگر‌های تجاری از طریق سامانه‌ای هوشمند به نام دیجیتال ساینیج کار می‌کنند و برای اداره باشگاه ورزشی یا استخر چه چیزی بهتر از این؟ شما می‌توانید آخرین تغییرات در برنامه باشگاه ورزشی یا استخر را با کمک این سامانه از هر جا و در هر زمانی به اطلاع مشتریان خود برسانید. کافیست وارد پنل کاربری خود شوید و اطلاعات نمایش داده شده روی کیوسک یا نمایشگر را تغییر بدهید یا اصلاح کنید.

راهکارهای هوشمند دیجی سان برای اماکن ورزشی

برای داشتن باشگاه ورزشی یا استخری که همگام با فناوری‌های روز دنیا اداره می‌شود، به ابزارهای هوشمند نیاز خواهید داشت. دیجی سان به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای هوشمند برای کسب‌وکارهای مختلف به شما راهکارهای مختلفی پیشنهاد می‌دهد. در ادامه، ۴ راهکار مهم دیجی سان برای باشگاه‌های ورزشی، سالن‌های بدن‌سازی و استخرها را می‌خوانید.

۱. کیوسک بلیط دهی

اولین و مهم‌ترین محصول دیجی سان برای اماکن ورزشی یکی از کیوسک‌های فضای بسته این شرکت است. به جای اینکه مشتریان یا اعضای باشگاه خود را منتظر صدور بلیت بگذارید، می‌توانید از کیوسک بلیط‌دهی دیجی‌ سان کمک بگیرید. کیوسک‌های صدور بلیت دیجی‌ سان در دو نوع دیواری (سان نست) و استند کیوسک (سان ویژن) کار شما را برای صدور بلیت راحت‌تر می‌کنند.

از آن گذشته، با استفاده از این کیوسک از شر بلیت‌های کاغذی خلاص می‌شوید. در نتیجه، در باشگاه یا استخر شما هم زباله کمتری تولید می‌شود و هم هزینه مربوط به صدور بلیت کاهش می‌یابد.

کیوسک بلیط فروشی در استخر

۲. کیوسک پرداخت

کیوسک دیگری که می‌توانید در کنار کیوسک بلیط‌دهی از آن استفاده کنید، کیوسک پرداخت است. این کیوسک هوشمند کاربری ساده‌ای دارد و به عنوان صندوق‌دار دوم شما کار می‌کند. کیوسک پرداخت دیجی سان در دو مدل دیواری (سان نست) و کیوسک پیشخوان( سان ویو)که از طریق سامانه مدیریت محتوای نت بی کنترل می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از این سامانه دیجیتال ساینیج، برای مشتریان ثابت خود پنل عضویت بسازید تا هر بار برای ورود به باشگاه یا استخر معطل نشوند.

علاوه‌براین، با استفاده از این سامانه می‌توانید اطلاعات مربوط به صورت‌حساب‌ها و علایق و نیازهای مشتریان خود را مشاهده کنید. اگر هم قصد دارید از این اطلاعات گزارش جامعی تهیه کنید، کافیست آن را به دیجیتال ساینیج و کیوسک هوشمند آن بسپارید.

۳. کیوسک اطلاع‌رسانی

تبلیغات و اطلاع‌رسانی بخش مهمی از کسب‌وکارهایی مانند باشگاه ورزشی یا استخر هستند. شما باید اطلاعات مربوط به زمان فعالیت مکان ورزشی تحت مدیریت خود را هر لحظه به‌روزرسانی کنید. نصب پلاکارد یا تابلوی ساده تبلیغاتی هم زمان‌بر است. در چنین شرایطی، وجود یک کیوسک اطلاع رسانی به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

کیوسک‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی دیجی سان در مدل‌های سان رایز، سان ویژن، سان اینفو و سان تک برای باشگاه ورزشی یا استخر با هر دکوراسیون و امکاناتی مناسب هستند. این کیوسک‌ها طوری طراحی شده‌اند که پیام تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی در آنها تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

۴. نمایشگر تجاری

نصب راحت و بی‌دردسر نمایشگر تجاری دیجی سان، تصاویر با کیفیت و با وضوح بالا و ماندگاری و دوام بیشتر این نمایشگر باعث شده تا صاحبان کسب‌وکارهای مختلف برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی به مشتریان خود از این نمایشگر کمک بگیرند. محتوای این نمایشگر را هم می‌توانید از هر جا و در هر ساعت از شبانه‌روز به راحتی تغییر بدهید یا اطلاح کنید.

کلام آخر

در دنیای مدرن امروزی، مشتریان به‌ویژه نسل جدید به دنبال راهکارهای هوشمند هستند و مدیرانی موفق‌تر خواهند بود که به این نیاز مشتریان توجه کنند. باشگاه‌های ورزشی، سالن‌های بدن‌سازی و استخرها به عنوان یکی از مهم‌ترین اماکنی که نسل جدید در آن رفت‌وآمد دارند، باید از راهکارهای هوشمند بیشتر بهره ببرند.

دیجی‌ سان با بیش از یک دهه سابقه در زمینه طراحی و تولید راهکارهای هوشمند یکی از اولین انتخاب‌های مدیران خوش‌فکر و آینده‌نگر ایرانی است. شما هم اگر جزو این مدیران هستید و به هوشمندسازی باشگاه ورزشی یا استخر زیرمجموعه خود فکر می‌کنید، همین حالا با کارشناسان فروش دیجی سان تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *