هوشمند سازی آرایشگاه ها و سالن های زیبایی

هوشمند سازی آرایشگاه و سالن زیبایی

در حال حاضر، تعداد کسب‌وکارهایی که از ابزارهای هوشمند برای پیشرفت خود کمک می‌گیرند، روزبه‌روز در حال افزایش است. سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها نیز از جمله کسب‌وکارهایی هستند که با هوشمندسازی رونق بیشتری می‌یابند اما برای هوشمندسازی این کسب‌وکارها چه باید کرد؟ و هوشمندسازی سالن‌های زیبایی چه فوایدی دارد؟ در این مطلب، به این سؤالات پاسخ می‌دهیم.

چرا باید به فکر هوشمندسازی آرایشگاه و سالن زیبایی باشیم؟

سالن‌های آرایش و زیبایی هم باید مانند هر کسب‌وکار دیگری همگام با فناوری‌های روز دنیا حرکت کنند. در حقیقت، مشتریان نسل جدید آرایشگاه و سالن‌های زیبایی جوانانی هستند که علاوه بر خدمات باکیفیت به سرعت ارائه خدمات و در یک کلام هوشمندسازی آن اهمیت می‌دهند. بنابراین، برای اینکه نظر مشتریان نسل زد را جلب کنید، باید به نیازها و علایق این نسل توجه داشته باشید. وجود راهکارهای هوشمند و فناورمحور مانند کیوسک خود سرویس در آرایشگاه و سالن زیبایی ۴ فایده مهم دارد.

۱. سفارش‌دهی راحت‌تر

با کمک ابزارهای هوشمندی مثل کیوسک‌های سفارش‌دهی، مشتریان می‌توانند خدمات مورد نظر را خود سفارش بدهند و هزینه آن را به صورت دیجیتالی بپردازند. از این راه، نحوه ارائه خدمات شما از رقبا متمایز می‌شود و مشتریان به ویژه مشتریان نسل جدید برای دریافت خدمات زیبایی و سفارش‌دهی راحت‌تر سراغ شما می‌آیند.

۲. کاهش خطای انسانی

با هوشمندسازی آرایشگاه و سالن زیبایی و استفاده از کیوسک‌های تعاملی، مشتریان شما می‌توانند خودشان خدمات مورد نظر خود را سفارش دهند. در واقع، می‌توانید با استفاده از دیجیتال ساینیج، نام خدماتی مانند کوتاهی مو، زیبایی ناخن یا رنگ مو را روی صفحه کیوسک سفارش‌دهی درج کنید. مشتری به محض ورود به آرایشگاه شلوغ شما به جای اینکه سراغ پیشخوان یا بخش پذیرش برود، خدمت مورد نظر خود را درخواست می‌دهد. در نتیجه، هیچ کسی در میانه ازدحام آرایشگاه به اشتباه نمیفتد و مشتریان دقیقا خدمتی که می‌خواهند را دریافت می‌کنند.

۳. پرداخت ساده‌تر و سریع‌تر

قطعا هیچ‌کسی دوست ندارد برای مدتی طولانی منتظر بایستد تا هزینه خدمات آرایشی مورد نظر خود را بپردازد. مراحل خدمات آرایشی مانند رنگ مو یا زیبایی ناخن به اندازه‌ کافی طولانی و خسته‌کننده است. بنابراین، مشتریان ترجیح می‌دهند تا به جای پرداخت نقدی یا پرداخت از طریق کارت‌خوان، از فناوری‌های هوشمند استفاده کنند. به همین منظور، می‌توانید جلوی پیشخوان سالن زیبایی یک کیوسک پرداخت دارای بارکدخوان یا کارت‌خوان نصب کنید. مشتریان به محض ورود به آرایشگاه، ابتدا خدمت مورد نظر خود را سفارش می‌دهند و بعد با کمک کیوسک پرداخت و قابلیت‌های بارکدخوان، کارت‌خوان یا حتی فناوری NFC، هزینه آن را پرداخت می‌کنند.

۴. کنترل و مدیریت محتوای ساده‌تر

برای اینکه یک سالن زیبایی هوشمند داشته باشید، باید بتوانید محتوای ابزارهای هوشمند خود را به راحتی مدیریت کنید. خوشبختانه، کیوسک‌ها و ابزارهایی که مبتنی بر دیجیتال ساینیج هستند، به سادگی از طریق این فناوری کنترل می‌شوند. در حقیقت، کیوسک‌ها و نمایشگرهای صنعتی و تجاری تنها بخشی از این فناوری هستند که می‌بینید. بخش مهم‌تر این فناوری به سامانه مدیریت محتوای آنلاین اختصاص دارد. از طریق سامانه مدیریت محتوای دیجیتال ساینیج می‌توانید محتوای کیوسک‌ها و نمایشگرها را در هر لحظه و از هر جا تغییر بدهید یا اصطلاح کنید. علاوه‌براین، این سامانه می‌تواند در پایان هر روز، ماه یا سال به شما گزارش‌های دوره‌ای بدهد تا با علایق و ترجیحات مشتریان خود بیشتر آشنا شوید.

راهکارهای دیجی سان برای یک آرایشگاه هوشمند

در دنیای مدرن و رو به پیشرفت امروزی، باید به فکر هوشمندسازی آرایشگاه و سالن زیبایی خود باشید. برای این کار، به ابزارهای فناورانه‌ای مانند کیوسک‌ها و نمایشگرهای تجاری نیاز دارید. دیجی سان با بیش از ده سال سابقه در زمینه طراحی و تولید ابزارهای هوشمند و فناورمحور این نکته را به خوبی می‌داند و می‌تواند به شما در این راه کمک کند. در ادامه، راهکارهای هوشمند دیجی سان برای آرایشگاه و سالن زیبایی را می‌خوانید.

کیوسک سفارش‌گیر

اولین و بهترین راهکار هوشمند برای آرایشگاه و سالن زیبایی کیوسکی است که می‌تواند سفارشات مشتری را در کسری از ثانیه ثبت کند. با وجود این کیوسک کمتر کسی روش‌های سنتی سفارش‌گیری را به روش تعاملی و هوشمند ترجیح می‌دهد. این کیوسک در دو مدل دیواری (سان نست) و استند کیوسک (سان ویژن) به مشتریان شما امکان می‌دهد تا سفارش خود را ثبت کنند و برای دریافت خدمت مورد نظر خود منتظر بمانند. این کیوسک از طریق سامانه مدیریت محتوای آنلاین نت بی کنترل می‌شود.

کیوسک سفارش گیر
کیوسک سان ویژن ۴۳ اینچ

 

کیوسک پرداخت

پرداخت ساده‌تر و سریع‌تر ویژگی بارز این کیوسک دیجی سان است. فرقی نمی‌کند که مشتری شما استفاده از کارت‌خوان را ترجیح بدهد یا بارکدخوان و فناوری NFC را به کار ببرد. به هر حال، هزینه خدمات او ظرف مدت چند ثانیه پرداخت می‌شود. کیوسک پرداخت دیجی سان نوعی کیوسک فضای بسته است که در دو مدل پیشخوان (سان ویو) و استند کیوسک (سان رایز) ارائه می‌شود. این کیوسک هم مانند برادران خود از طریق سامانه مدیریت محتوای نت بی کنترل می‌شود.

کیوسک سان ویو ۳۲ اینچ
کیوسک سان ویو ۳۲ اینچ

کیوسک نوبت‌دهی

نوبت‌دهی به مشتریان آرایشگاه و سالن زیبایی همیشه یکی از چالش‌برانگیزترین وظایف صاحبان سالن‌های زیبایی است. این کار زمانی دشوارتر می‌شود که آرایشگاهی بزرگ داشته باشید و مشتریان برای دریافت خدمات شما صف بکشند. در چنین شرایطی، می‌توانید از کیوسک نوبت‌دهی دیجی سان کمک بگیرید. شما می‌توانید با استفاده از سامانه مدیریت محتوای نت بی برای بخش‌های مختلف سالن خود گزینه‌های جذاب طراحی کنید. مشتری هنگام ورود به آرایشگاه یا حتی در مواقعی که آرایشگاه تعطیل است، با مراجعه به کیوسک نوبت‌دهی برای دریافت خدمات مورد نظر خود نوبت می‌گیرد.

کیوسک اطلاع‌رسانی

برای اطلاع‌رسانی به مشتریان آرایشگاه و سالن زیبایی راه‌های بسیاری وجود دارند اما یک مدیر خوش‌فکر از ابزارهایی استفاده می‌کند که نظر نسل جدید را به خود جلب می‌کنند. کیوسک اطلاع‌رسانی دیجی سان در چهار مدل استند کیوسک با نام‌های سان اینفو ، سان ویژن و سان رایز تنوع و طراحی خلاقانه را یک‌جا دارد.

نمایشگر تجاری

در کنار کیوسک‌های تعاملی احتمالا به ابزاری برای نمایش اعلان‌های مهم نیاز دارید. به جای اینکه بیلبوردها یا تابلوهای بزرگ با طراحی ساده نصب کنید، از نمایشگر تجاری دیجی سان کمک بگیرید. این نمایشگر از طریق سیستم مدیریت محتوای نت بی کنترل می‌شود و در برابر شرایط محیطی و استفاده‌های طولانی مدت دوام بالایی دارد. از آن گذشته، کیفیت بالای صفحه نمایش این نمایشگر و وضوح تصاویر آن نظر هر کسی را به محتوای تبلیغاتی شما جلب خواهد کرد.

کلام آخر

آرایشگاه و سالن زیبایی از جمله کسب‌وکارهایی است که باید همگام با فناوری‌های روز دنیا باشد تا پیشرفت کند. برای اینکه سالن زیبایی هوشمندی داشته باشید که توجه مشتریان به ویژه نسل جدید را به خود جلب می‌کند، باید از ابزارهای مبتنی بر فناوری دیجیتال ساینیج استفاده کنید. کیوسک‌ها و نمایشگرهای تجاری دیجی سان بر اساس نیازها و سلایق مشتریان ایرانی طراحی و تولید می‌شوند. بنابراین، برای اینکه این فناوری هوشمند را به خدمت سالن زیبایی خود دربیاورید، همین حالا با کارشناسان فروش دیجی سان تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *