نرم افزار سفارش گیر آنلاین

این روزها فناوری در حال تغییر روش زندگی و کسب‌وکار ماست. کارها سریع‌تر و ساده‌تر انجام می‌شوند و کمتر از گذشته به تعاملات فردی نیاز داریم. در حقیقت، استفاده از کارکنان بسیار برای دریافت و تحویل سفارشات راهی قدیمی و ناکارآمد شده است. چرا زمان و سرمایه خود را در بخش‌هایی صرف کنید که می‌توان آنها را با کمک فناوری سریع‌تر و بهتر اداره کرد؟ نرم‌افزار سفارش‌گیر آنلاین یکی از ابزارهایی است که فناوری را به خدمت کسب‌وکار شما درمی‌آورد. در ادامه، درباره این نرم‌افزار بیشتر توضیح می‌دهیم.

نرم‌افزار سفارش‌گیر آنلاین چیست؟

در گذشته، اگر صاحب رستوران، فست‌فود یا فروشگاهی بودید، باید برای دریافت سفارش مشتریان کارکنانی را در بخش پذیرش استخدام می‌کردید. این کارکنان وظیفه داشتند تا سفارش مشتری را جایی یادداشت کنند و برای آشپزخانه یا بخش تحویل سفارشات بفرستند. کم‌کم با پیشرفت فناوری این روش سنتی سفارش‌گیری جای خود را به روش‌های مدرن و فناورمحور داد.

امروزه تمام سفارشات مشتریان از طریق نرم‌افزاری به نام نرم‌افزار سفارش‌گیر دریافت می‌شود. این نرم‌افزار همان‌طور که احتمالا از نام آن حدس می‌زنید، امکان ثبت سفارشات به صورت آنلاین را فراهم می‌کند.

در حقیقت، مشتری با کمک این نرم‌افزار و از طریق کیوسک سفارش‌گیر می‌تواند محصولات و خدمات شما را مشاهده و انتخاب کند. سپس، مبلغ قابل پرداخت به او نشان داده می‌شود. پس از پرداخت این مبلغ به صورت آنلاین، سفارش او برای کارکنان شما در آشپزخانه یا بخش تحویل سفارشات فرستاده می‌شود تا اقدامات لازم را انجام دهند. تمام این فرایند به‌سادگی و در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود.

 

مراحل ثبت سفارش با کیوسک های هوشمند
مراحل ثبت سفارش با کیوسک های هوشمند

مزایای نرم‌افزار سفارش‌گیر آنلاین

نرم‌افزار سفارش‌گیر آنلاین دستیار شما در بخش پذیرش است. این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا:

  • مشتریان را همیشه راضی نگه دارید. کلیه سفارش‌های مشتری در لحظه ثبت می‌شوند. بنابراین، مجبور نیست برای مدت‌های طولانی در صف انتظار بایستد و خریدی سریع، ساده و لذت‌بخش را تجربه می‌کند.

 

 

سایر خدمات قابل ارائه در کیوسک

 

 

 
  • دقت سفارش‌گیری را افزایش دهید. یکی از مشکلات مهم برای سفارش‌دهی به روش سنتی اشتباهات غیرقابل اجتناب بود. در واقع، کارکنان بخش پذیرش هر اندازه که باهوش و صبور باشند، باز هم انسان هستند و احتمال دارد که اشتباه کنند. از سویی دیگر، همیشه این احتمال وجود دارد که مشتری در لحظه آخر سفارش خود را تغییر دهد. نرم‌افزار سفارش‌گیر آنلاین طوری برنامه‌ریزی شده که درصد اشتباه آن نزدیک به صفر است. علاوه‌براین، اطلاعات محصولات و خدمات در این نرم‌افزار به صورت لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شوند. در نتیجه، غیرممکن است که در فرایند سفارش‌دهی اشتباهی رخ دهد.
نمای کلی نرم افزار اندرویدی سفارش گیر
نمای کلی نرم افزار اندرویدی سفارش گیر

 

  • داده‌های مشتری را ساده‌تر مدیریت کنید. با کمک نرم‌افزار سفارش‌گیر آنلاین پس از مدتی یک پایگاه داده از مشتریان دارید. با استفاده از دستیار هوشمند خود می‌توانید علایق و نیازهای مشتریان خود را بهتر بشناسید و محصولات و خدمات خود را بر اساس آن ارائه کنید. علاوه‌براین، برخلاف روش‌های سنتی که تهیه فهرست مشتریان و صورت‌حساب‌های آنها هفته‌ها طول می‌کشید، با کمک نرم‌افزار سفارش‌گیر در عرض چند دقیقه کلیه صورت‌حساب‌ها و گزارش‌های مالی را یک‌جا مشاهده می‌کنید.

از آن گذشته، نرم‌افزار سفارش‌گیر کاربری و نصب آسانی دارد. برای نصب و استفاده از این نرم‌افزار به دانش خاصی نیاز ندارید، بلکه با مشاهده منوهای موجود می‌توانید امور سفارش‌دهی مشتری را به‌سادگی مدیریت و تنظیم کنید. نرم‌افزار سفارش‌گیر از طریق مزایایی که به آن اشاره کردیم، سودآوری شما را چندبرابر بیشتر می‌کند و برای مشتریانتان تجربه خریدی آسان و لذت‌بخش را به ارمغان می‌آورد.

 

کیوسک‌های دیجی‌سان؛ ابزارهایی مجهز به نرم‌افزار سفارش‌گیر

اگر به‌تازگی به این فکر افتاده‌اید که فناوری را به خدمت کسب‌وکار خود درآورید، کیوسک‌های دیجی‌سان از جمله بهترین گزینه‌های پیش روی شما هستند. این کیوسک‌های تعاملی هوشمند به‌ویژه کیوسک سفارش‌گیر دیجی‌سان از طریق سامانه مدیریت محتوای آنلاین نت بی کار می‌کنند. این سامانه از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که یکی از مهم‌ترین آنها نرم‌افزار سفارش‌گیر آنلاین است.

در حقیقت، با خرید کیوسک دیجی‌سان با یک تیر دو نشان می‌زنید، هم کیوسکی هوشمند شایسته مشتریان خود تهیه می‌کنید و هم امکان استفاده از نرم‌افزار سفارش‌گیر آنلاین را دارید. در حال حاضر، این نرم‌افزار به صورت رایگان در کیوسک‌های دیجی‌سان نصب شده و قابل استفاده می‌باشد. پس اگر به سودآوری بیشتر و بهبود تجربه مشتری فکر می‌کنید، کیوسک‌های تعاملی دیجی‌سان بهترین انتخاب شما خواهند بود.

تنها کاری که باید برای خرید مدل‌های مختلف کیوسک هوشمند انجام بدهید، این است که با کارشناسان فروش دیجی‌سان تماس بگیرید. این کارشناسان ابتدا به‌دقت شرایط کسب‌وکار و فضایی که در اختیار دارید را بررسی می‌کنند. سپس، بهترین نوع کیوسک را به شما پیشنهاد می‌دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *