کیوسک آبمیوه و بستنی

راهکار ما برای فروشگاه تریا و آبمیوه و بستنی

دیجیتال ساینیج و راهکارهای آن بیش از هر صنعتی بر صنایع غذایی تأثیر مثبت گذاشته‌اند. احتمالا با کاربرد کیوسک‌ها و نمایشگرهای تجاری که با کمک این فناوری کار می‌کنند آشنا هستید اما آیا تابه‌حال به مزایای دیجیتال ساینیج در فروشگاه تریا و آبمیوه و بستنی فکر کرده‌اید؟ در این مطلب، درباره مزایای کیوسک‌ها و نمایشگرهای تجاری در این نوع کسب‌وکارها توضیح می‌دهیم. در نهایت هم راهکارهای دیجی سان برای آبمیوه و بستنی فروشی را می‌خوانید.

چرا باید از راهکارهای هوشمند در آبمیوه و بستنی فروشی استفاده کرد؟

با اینکه دیجیتال ساینیج و راهکارهای مبتنی بر آن جای خود را میان کسب‌وکارهای مختلف باز کرده‌اند، هنوز برخی از مدیران تصور می‌کنند که این فناوری در رشد کسب‌وکارشان تأثیری ندارد. بااین‌حال، کیوسک‌ها و نمایشگرهای مبتنی بر دیجیتال ساینیج از طرق مختلف به رونق کسب‌وکار شما کمک می‌کنند.

۱. کاهش زمان انتظار و بهبود تجربه مشتری

برای اینکه متوجه مزیت اول کیوسک‌های دیجیتال ساینیج شوید، بهتر است که برای چند دقیقه خود را به جای مشتریان بگذارید.

آخرین باری که هوس آبمیوه یا بستنی کرده بودید را به خاطر می‌آورید؟ احتمالا به یاد یک روز گرم تابستانی افتادید که خیابان‌ها را یکی پس از دیگری به دنبال آبمیوه فروشی مورد علاقه خود طی کردید. حالا تصور کنید که با رسیدن به آبمیوه‌ فروشی با صفی طولانی روبه‌رو شوید. به‌هرحال، این فقط شما نیستید که از خوردن بستنی خوشمزه این فروشگاه لذت می‌برید. احتمالا دیگران هم به دلیلی مشابه با انگیزه شما در این صف طولانی ایستاده‌اند. در چنین شرایطی که گرمای هوا شما را کلافه کرده هر چه سریع‌تر سفارشتان را دریافت کنید، خوشحال‌تر می‌شوید.

کیوسک‌های خودسرویس به مشتریان کمک می‌کنند تا سفارش‌های خود را زودتر از حالت عادی دریافت کنند. قطعا اگر شما هم به جای مشتریانتان باشید، ایستادن در صف انتظاری طولانی را به سفارش سریع و ساده از طریق یک کیوسک سفارش‌گیر ترجیح می‌دهید. این تجربه آسان و بی‌دردسر موجب می‌شود که مشتریان در مرتبه‌های بعدی نیز فروشگاه شما را انتخاب کنند.

۲. تمایز میان رقبا

برای اینکه در کسب‌وکارهایی مانند فروش آبمیوه و بستنی دوام بیاورید، باید قواعد این کار را بدانید. یکی از مهم‌ترین اصول موفقیت در چنین مشاغلی هم تمایز میان رقبا است. قطعا مشتریان مراجعه به فروشگاهی هوشمند و مدرن را به آبمیوه‌فروشی‌های سنتی ترجیح می‌دهند.

از آن گذشته، فناوری دیجیتال ساینیج و راهکارهای آن بهترین فرصت برای برندینگ شما هستند. شما می‌توانید محتوایی تأثیرگذار را به بهترین شکل ممکن روی صفحه نمایش کیوسک‌ها به نمایش درآورید. طراحی محتوا بر اساس تم محصولات‌تان هم سبب می‌شود تا کسانی که برای سفارش آبمیوه و بستنی سراغ شما آمده‌اند، مدام لوگوی شما را ببینند. در نتیجه، تجربه خریدی ساده از کیوسک‌ها همواره محصولات و فروشگاه شما را برایشان تداعی می‌کند.

سایر خدمات قابل ارائه

۳. افزایش دقت سفارش‌گیری

معمولا فروشگاه‌های بزرگ تریا و آبمیوه و بستنی با مشکلی به نام اشتباه در سفارش‌گیری مواجه می‌شوند. ازدحام مشتریانی که می‌خواهند بستنی و نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش بدهند، گاهی سبب می‌شود که صندوق‌دارها به اشتباه بیفتند. برای اینکه از وقوع چنین مشکلی پیشگیری کنید، یک کیوسک دیواری یا استند کیوسک با کاربرد سفارش‌گیری نصب کنید. از این طریق، مشتریان با دقت و سرعت بیشتری بستنی و نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش می‌دهند.

۴. مدیریت بهینه فروشگاه

برای اینکه فروشگاه تریا و آبمیوه و بستنی خود را بهتر اداره کنید، باید هر چند وقت یک‌بار گزارش‌های مالی و صورت‌حساب‌ها را بررسی کنید. با وجود کیوسک‌های خودسرویس از هر جا و در هر زمانی به صورت‌حساب‌های خود دسترسی دارید. کافیست وارد سامانه مدیریت محتوای دیجیتال ساینیج شوید تا آخرین گزارش‌های روزانه، ماهیانه و حتی سالانه را مشاهده کنید.

علاوه بر این، راهکارهای هوشمند از طریق سیستم مدیریت محتوای آنلاین کنترل می‌شوند. در نتیجه، در هر زمانی می‌توانید محتوای نمایش داده شده روی صفحه نمایش ابزارهای مورد نظر خود را به سادگی تغییر بدهید یا اصلاح کنید.

راهکارهای دیجی سان برای هوشمندسازی فروشگاه تریا و آبمیوه و بستنی

برای اینکه کسب‌وکار پررونق داشته باشید و به یکی از فروشگاه‌های مورد علاقه مشتریان خود تبدیل شوید، باید از دیجیتال ساینیج کمک بگیرید. بهترین راه بهره‌مند شدن از مزایای این فناوری هم این است که محصولات شرکتی باسابقه و مطمئن را انتخاب کنید. دیجی سان به عنوان یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های دانش‌بنیان در ایران به رشد کسب‌وکار شما کمک می‌کند. برای هوشمندسازی فروشگاه تریا و آبمیوه و بستنی می‌توانید از ۳ محصول مهم دیجی سان استفاده کنید.

۱. کیوسک سفارش‌گیر

در دنیایی که کیوسک‌های سفارش‌گیر جای روش‌های سنتی سفارش‌گیری را گرفته‌اند، کیوسک سفارش‌گیر دیجی سان به مزیت مهم فروشگاه شما تبدیل می‌شود. کیوسک‌ دیواری (سان نست) و استند کیوسک (سان رایز) با کاربرد سفارش‌گیری به مشتریان شما کمک می‌کنند تا برای همیشه از شر صف‌های طولانی و خسته‌کننده خلاص شوند. محتوای این کیوسک‌ها از طریق سامانه مدیریت محتوای آنلاین نت بی کنترل می‌شود. طراحی خلاقانه و منحصربه‌فرد این کیوسک‌های مخصوص فضای بسته به شما کمک می‌کند تا به فروشگاهی خاص و محبوب تبدیل شوید.

کیوسک دیواری جهت ثبت سفارش
کیوسک دیواری جهت ثبت سفارش

۲. کیوسک پرداخت

سرعت پرداخت هزینه محصولات به بهبود تجربه مشتریان شما کمک می‌کند. به همین منظور، می‌توانید از کیوسک‌های پرداخت دیجی سان نیز به عنوان صندوق‌دار دوم خود استفاده کنید. کیوسک سان ویو و استند کیوسک سان ویژن دیجی سان با کاربرد پرداخت قابلیت گزارش‌گیری دقیق و بدون خطا در محاسبات دارد و به مدیریت بهینه فروشگاه تریا و آبمیوه و بستنی کمک می‌کند.

۳. نمایشگر تجاری

برای تبلیغ بهتر محصولات خود و نمایش آخرین منوی آبمیوه‌فروشی می‌توانید از نمایشگر تجاری دیجی سان استفاده کنید. این نمایشگر هوشمند از طریق سامانه مدیریت محتوای آنلاین نت بی کنترل می‌شود. از آن گذشته، ابعاد آن از ۲۲ اینچ تا ۷۵ اینچ متفاوت است و در فروشگاه‌های کوچک و بزرگ به راحتی نصب می‌شود. با وجود یک نمایشگر تجاری دیجی سان فروشگاه شما در میان رقبا متمایز خواهد بود.

نمایشگر صنعتی ۵۵ اینچ جهت نمایش منو

کلام آخر

هوشمندسازی فروشگاه تریا و آبمیوه و بستنی و به کار بردن راهکارهای دیجیتال ساینیج به بهبود این کسب‌وکار کمک می‌کند. با کمک کیوسک‌ها و نمایشگر تجاری دیجی سان تجربه مشتریان خود را بهبود می‌بخشید، کسب‌وکاری پررونق دارید و میان رقبا خاص و متمایز هستید. برای سفارش این محصولات هوشمند کافیست با کارشناسان بخش فروش دیجی سان تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *