ویژگی‌های صفحه لمسی نمایشگر تجاری

نمایشگر تجاری راهکاری هوشمند مبتنی بر دیجیتال ساینیج است که به شما برای توسعه کسب‌وکار و بهبود تجربه مشتریانتان کمک می‌کند. این ابزارهای پیشرفته صفحه نمایشی با طراحی خاص و هوشمندانه دارند که آنها را به دستیار تبلیغاتی شبانه‌روزی مشاغل مختلف تبدیل می‌کند. در این مقاله، درباره ویژگی‌های منحصربه‌فرد صفحه لمسی نمایشگر تجاری و تفاوت‌های آن با صفحه لمسی تلویزیون معمولی توضیح می‌دهیم.

مزایای برتر صفحه لمسی نمایشگر تجاری

نمایشگرهای تجاری راهکارهای فناورانه‌ای هستند که در کنار کیوسک‌های خودسرویس به هوشمندسازی کسب‌وکارهای مختلف کمک می‌کنند. کافیست یک نمایشگر تجاری روی دیوارهای فضای داخلی فروشگاه یا رستوران خود نصب کنید تا اطلاعات به نحوی بهینه و مؤثر برای مشتریانتان به نمایش دربیایند. این مزیت مهم و سایر برتری‌های این نمایشگر از طریق قابلیت‌هایی همچون صفحه لمسی نمایشگر ایجاد می‌شوند اما این صفحه لمسی چه ویژگی‌هایی دارد؟

نمایش تصاویر با وضوح و کیفیت بالا

صفحه لمسی نمایشگر تجاری ظاهری زیبا و ساختاری قدرتمند دارد. وضوح و کیفیت تصاویر و ویدیوهای به نمایش درآمده روی این صفحه در اندازه بزرگ و واقعی هستند. به طور مثال، اگر این نمایشگر را از دیجی سان تهیه کنید، تصاویر و ویدیوها را در نمایشگری با اندازه‌های ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ فول‌ اچ‌دی مشاهده خواهید کرد. البته، ابعاد صفحه لمسی نمایشگر تنها ویژگی جالب آن نیست.

نقاط هم‌زمان ++A

این نمایشگرها قابلیت تاچ ۱۰ تا ۲۰ نقطه هم‌زمان ++A دارند. هرچه تعداد نقاط هم‌زمان ++A بیشتر باشد، به این معناست که موقع لمس صفحه برای وارد کردن اطلاعات، مشاهده تصاویر و مواردی از این قبیل سرعت کار بیشتر خواهد بود. در واقع، تعدا نقاط تماس یک صفحه لمسی نمایشگر نشان می‌دهد که آن صفحه چند لمس هم‌زمان را می‌تواند تشخیص دهد. این ویژگی برای کسانی که زمان برایشان اهمیت دارد، مفید خواهد بود.

قابلیت تاچ ۱۰ تا ۲۰ نقطه هم‌زمان ++A
قابلیت تاچ ۱۰ تا ۲۰ نقطه هم‌زمان ++A

به عنوان مثال، اگر در یک ویدیو کنفرانس شرکت می‌کنید و می‌خواهید حاضرین در جلسه تصاویر یا اسلایدهای ارائه یا سخنرانی شما را سریع‌تر ببینند، باید از نمایشگری استفاده کنید که صفحه لمسی آن سریع‌تر تصاویر و اسلایدها را نشان می‌دهد.

مقاومت صفحه لمسی نمایشگر تجاری

ویژگی بعدی صفحه لمسی نمایشگر تجاری که باعث شده این راهکار هوشمند به یکی از ابزارهای تبلیغاتی مؤثر تبدیل شود، مقاومت این صفحه است. صفحه لمسی نمایشگرهای تجاری برای فضاهای بیرونی یا محیط‌های صنعتی طراحی شده که نیاز به مقاومت بالای نمایشگر دارند. این صفحه نمایشگر می‌تواند در برابر آلودگی‌های محیطی، گرما، سرما، رطوبت و ضربه دوام بیاورد. در نتیجه، می‌توانید از آن برای مدت‌زمانی نسبتا طولانی استفاده کنید.

از سایز ۱۰ الی ۷۵ اینچ

تفاوت‌های صفحه لمسی تلویزیون و نمایشگر تجاری

نمایشگرهای تجاری به تلویزیون‌های بزرگی شباهت دارند که تصاویر و ویدیوهای تبلیغاتی یا اطلاعاتی را نمایش می‌دهند. همین موضوع سبب شده که بسیاری از افراد از خود بپرسند که صفحه لمسی تلویزیون با صفحه لمسی نمایشگر تجاری چه تفاوت‌هایی دارد؟

میزان ماندگاری و مقاومت متفاوت

اولین و مهم‌ترین تفاوت این دو صفحه با یکدیگر در میزان مقاومت آنها است. همان‌طور که توضیح دادیم، نمایشگرهای تجاری صفحه‌ لمسی مقاومی دارند. مقاومت این صفحه‌ها نسبت به صفحه تلویزیون‌های عادی بسیار بیشتر است. به‌هرحال، این نمایشگرها در اماکن عمومی یا محیط‌های صنعتی نصب می‌شوند و باید بتوانند در برابر شرایط مختلف آب‌وهوایی، رطوبت و ضربه دوام بیاورند اما صفحه لمسی تلویزیون این‌طور نیست.

در دوحالت تاچ و نمایشی

تنظیمات روشنایی مختلف

دومین تفاوت صفحه لمسی نمایشگر تجاری و تلویزیون عادی به تنظیمات روشنایی آن مربوط می‌شود. صفحه تلویزیون‌های عادی برای محیط‌های خانگی طراحی شده که نور کمتر و تقریبا ثابتی دارند. در مقابل، نمایشگرهای تجاری برای تبلیغات و نمایش اطلاعات در فضاهای بزرگ‌تر و پرنورتر طراحی شده‌اند. روشنایی این صفحه نمایشگرها بهتر و دقیق‌تر تنظیم می‌شود.

حفظ تصاویر و پیکسل‌های پیشرفته نمایشگر تجاری

تفاوت آخر نمایشگر تجاری و صفحه لمسی تلویزیون در نوع پیکسل‌های این نمایشگرها است. نمایشگرهای تجاری باید تصاویر را برای مدت‌زمانی طولانی‌تر نمایش بدهند. در نتیجه، در مقایسه با تلویزیون‌های عادی ویژگی‌های برتری از جمله قابلیت‌های ضد پیکسل‌سوختگی دارند. این ویژگی باعث می‌شود که پیکسل‌های صفحه لمسی نمایشگر تجاری در اثر نمایش شبانه‌روزی تصاویر و ویدیوها دیرتر و کمتر دچار سوختگی شوند.

کلام آخر

نمایشگر تجاری یکی از راهکارهای هوشمندی است که به شما کمک می‌کند تا کسب‌وکاری مدرن و موفق داشته باشید. برای اینکه نمایشگر بیشتر دوام بیاورد و تصاویر و ویدیوها را با کیفیت بهتری نمایش دهد، باید از نمایشگری استفاده کنید که صفحه لمسی آن باکیفیت‌تر است.

نمایشگرهای تجاری دیجی سان در برابر شرایط مختلف آب‌وهوایی، ضربه و رطوبت مقاوم هستند. این نمایشگرها تصاویر را در اندازه‌های ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ فول‌ اچ‌دی به نمایش درمی‌آورند و قابلیت تاچ ۱۰ تا ۲۰ نقطه هم‌زمان ++A دارند. نمایشگر تجاری دیجی سان در اندازه‌های۱۰، ۲۲، ۳۲، ۴۳، ۵۵ و ۷۵ صنعتی تولید می‌شوند.

برای استفاده از قابلیت‌های صفحه لمسی نمایشگر تجاری دیجی سان جهت رشد کسب‌وکار خود می‌توانید با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید. این کارشناسان خستگی‌ناپذیر شما را راهنمایی می‌کنند تا بهترین نمایشگر را برای بهبود تجربه مشتری و رونق کسب‌وکار خود به کار ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *