کاربرد تبلیغات و اطلاع رسانی
کیوسک‌های تبلیغاتی ، به عنوان یکی از راهکارهایی که برای افزایش فروش و تبلیغات محصولات و خدمات در نظر گرفته می‌شود، شناخته شده‌اند. این کیوسک‌ها در محل‌های عمومی مانند فروشگاه‌ها، شهرک‌های صنعتی، فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های اتوبوس و قطار و … نصب می‌شوند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا با دیدن تصاویر و نمایشگرهای متحرک محصولات، خدمات و تخفیف‌های ارائه شده، آگاهی پیدا کنند. کیوسک های تبلیغاتی دیجی سان به دلیل بزرگ بودن صفحه نمایش در ایجاد جذابیت بصری و ساخت یک شبکه تبلیغاتی و بازاریابی ، مورد توجه ویژه مخاطبین قرار می گیرد.
مخاطب کاربرد
کانون های تبلیغات
مراکز تجاری
کلینک
محصولات
کیوسک سان رایس
کیوسک سان ویژن
کیوسک سان اینفو
کیوسک سان تِک
چرا کیوسک های سفارش گیری؟
صندوق دار دوم
بدون خطا در محاسبه
کیفیت خدمات
امکان گزارش گیری
توضیحات تکمیلی

کیوسک هوشمند تبلیغاتی چیست؟

کیوسک تبلیغات و اطلاع‌رسانی نوعی کیوسک هوشمند است که اطلاعات مربوط به کسب‌وکارهای مختلف را به صورت تصاویر جذاب و متحرک نمایش می‌دهد. این کیوسک هم به صورت لمسی و هم به شکل نمایشگر تولید می‌شود.

کیوسک هوشمند تبلیغاتی در مقایسه با بیلبوردها و بنرهای دیجیتال اندازه کوچک‌تری دارد. بنابراین، کسب‌وکارهای کوچک هم می‌توانند از آن استفاده کنند.

مزایای استفاده از کیوسک تبلیغاتی

کیوسک هوشمند بهترین ابزار برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی است. این کیوسک مزایایی دارد که باعث محبوبیت روزافزون آن شده است.

۱. انتقال بهتر پیام برند تجاری

کیوسک‌های تبلیغات و اطلاع‌رسانی در مکان‌های پرتردد قرار می‌گیرند و به نیازهای مشتریانی که برای خرید آمده‌اند پاسخ می‌دهند. این نوع کیوسک دیجیتال برای مشاغل کوچک‌تر که می‌خواهند مشتریان بالقوه را به مشتریان واقعی تبدیل کنند هم کاربرد دارد. تبلیغات این کیوسک می‌تواند هنگام خرید مشتریان، پیام برند تجاری شما را پخش کند یا درباره محصولات و خدمات شما اطلاعاتی ارائه دهد.  

۲. تبلیغ محصولات و خدمات به شکلی هدفمند

تبلیغات و اطلاعات ارائه شده توسط این کیوسک بسته به مخاطب هدف شما می‌تواند بسیار تخصصی یا پیام ساده برای جلب توجه مشتریان باشد. به عنوان مثال، این کیوسک می‌تواند در ورزشگاه یا سینما محصولات ورزشی یا فرهنگی را تبلیغ کند.

۳. آشنایی با نیازها و علایق مشتریان

از آنجایی که کیوسک تبلیغاتی با مشتریان تعامل برقرار می‌کند، به شما این فرصت را می‌دهد تا درباره مشتریان، نیازها و علایق آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید. در نتیجه، محصولات را مطابق با نیازها و علایق آنها ارائه می‌کنید و سود بیشتری خواهید داشت.

۴. ابزاری برای تأثیرگذاری بیشتر

این کیوسک‌ها معمولا در مناطقی قرار می‌گیرند که افراد در آنجا توقف‌های کوتاه دارند. بنابراین، پیام‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی برای مدت بیشتری روبه‌روی مخاطبان است و تأثیرگذاری بیشتری دارد.

۵. صرفه‌جویی در هزینه‌ها

هزینه‌های کیوسک تبلیغاتی در درازمدت نسبت به هزینه تبلیغات به روش‌های سنتی به‌مراتب کمتر است. این نوع کیوسک می‌تواند از راه سفارشی‌سازی، به‌روزرسانی و سفارشی کردن پیام‌های تبلیغاتی برای مخاطبین خاص تبلیغات را به شکل هوشمندانه‌ای هدایت کند.

۶. استفاده بهینه از فضای موجود

کیوسک تبلیغاتی در مقایسه با بیلبوردها و بنرهای بزرگ فضا کمتری اشغال می‌کند. در نتیجه، می‌توان آن را در هر گوشه‌ای جا داد. به‌علاوه، شرکت‌های بزرگ می‌توانند از طریق این کیوسک کسب درآمد کنند. آنها می‌توانند در ازای دریافت مبلغی از کسب وکارهای کوچکتر، تبلیغات این کسب‌وکارها را در کیوسک‌های خود به نمایش دربیاورند. با این کار، هم فضای موجود بهتر مدیریت می‌شود و هم کسب‌وکارها درآمد اضافی به دست می‌آورند.

کاربردهای کیوسک تبلیغاتی

کیوسک‌های تبلیغاتی دیجی‌سان به اشکال مختلف تولید می‌شوند. بنابراین، تقریبا در هر کسب‌وکاری می‌توان از آنها استفاده کرد. این کیوسک‌ها در مکان‌های پرتردد مانند ایستگاه‌های حمل‌ونقل عمومی، مراکز درمانی و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری برای اطلاع‌رسانی به کار می‌روند. در فروشگاه‌ها، مراکز خرید، رستوران‌ها، هتل‌ها و شهرک‌های صنعتی هم کیوسک‌ها نقش تبلیغات را به عهده دارند. کیوسک تبلیغاتی به مشتریان این امکان را می‌دهد تا از طریق تصاویر متحرک با محصولات و خدمات کسب‌وکار و تخفیف‌های ارائه شده آنها بیشتر آشنا شوند.

سوالات متداول

این کیوسک به صورت لمسی و نمایشگر در اندازه‌های ۲۲، ۳۲، ۴۳، ۴۹ و ۵۵ اینچ تولید می‌شود.

بله. این کیوسک مانند سایر کیوسک‌های دیجی‌سان به سیستم مدیریت محتوای آنلاین نت بی متصل می‌شود که مدیریت تبلیغات و اطلاع‌رسانی را ساده‌تر می‌کند.

خیر. کیوسک دیجی‌سان به فلش یا کابل‌کشی نیازی ندارد.

این کیوسک ۱۰ سال خدمات پس از فروش و ۱ سال ضمانت بی‌قید و شرط دارد.

بله. این کیوسک شرایط خرید اقساطی هم دارد.

برای این کار باید با کارشناسان بخش فروش دیجی‌سان تماس بگیرید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند

مشاوره خرید محصولات دیجی‌سان

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

دریافت مشاوره و خرید

This field is for validation purposes and should be left unchanged.